درباره ما بیشتر بدانید!

داستان ما از آموزش های بی کیفیت و طوطی وار مطالب گرافیک و هنر با هدف ایجاد تحول و ساخت سبک جدیدی در آموزش شروع شد.
در اصل ما به دنبال این بودیم که بتوانیم مطالب را به سبک خاص و راحت تر به طوری که قابل فهم برای مخاطب باشد ارائه دهیم و در نهایت از مخاطب یادگیری و فهم مطالب را توقع داشته باشیم.
به طور کلی انسان ها ذاتا هنرمند هستن اما سبک های اموزش غلط در هنر وگرافیک باعث دوری انسان ها از سرشت اولیه خود شده است و این دلیلی اصلی به وجود آمدن سبک ساویمو بود که با این سبک بتوانیم علم گرافیک و هنر را به سبک خاص ساویمو به طور صحیح و سریع به مخاطب یاد بدهیم

پلی میان آموزش و بازار کار

ساویمو،هنرجویان خود را تا رسیدن به بازار کار با پشتیبانی بی نهایت همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در ساویمو تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیار‌آکادمی و پشتیبانی بی نهایت وتکرار وتمرین در طول دوره و راه های پیدا کردن منبع برای ساخت پروژه خود راهی است برای یافتن مهارت خاص برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همیار‌آکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید همیار‌آکادمی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی همیار‌آکادمی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

در ابتدا با برند گودو گرافیک کار خود را پر قدرت شروع کردیم و اموزش های  فتوشاپ را سبک گودو گسترش دادیم.

با رشد تعداد هنرجویان از ۱۰ نفر به ۱۵۰ نفر رسما اوج ما شروع شد.

ما به وسیله سبک ساویمو به دنبال پایه ریزی و ایجاد سبک خاصی از اموزش هستیم که با استفاده از ان بتوانیم یادگیری را با طعم شیرین عسل به مخاطب هدیه بدهیم و دغدغه کسب مهارت گرافیک و هنر را از روی دوش علاقه مندان به این عرصه برداریم و ان ها را با دنیای جدید اموزش اشنا کنیم.

و هم اکنون با حمایت و همیاری شما مفتخریم از برند ساویمو رونمایی کنیم.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار